Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

GEFUN v hradeckém kinožurnálu

23.09.2014 zdroj: Geofotr

V rámci města Hradec Králové je nově připraveno několik zajímavých geosrand. Hned u tří je nutné využít Tvůj bicykl. Co Tě čeká?

Tour de Hradec už jistě znáš, projedeš se městem a Tvůj cíl bude v nedalekých Městských lesích. Druhým cyklo dobrodružstvím Tě provede legendární kanonýr Jabůrek. Ten válčil v bitvě u Chlumu v roce 1866. Zapsal se do "dějin" svým hrdinským činem, kdy bránil dělostřeleckou baterií doslova do roztrhání těla. Vznikla o něm skvělá kramářská píseň a Divadlo Drak dokonce věnovalo jeho osobnosti celou divadelní hru. V třetí cyklo misi se projedeš podél řeky Orlice a budeš pomáhat Tomášovi. Pro něj si připravila jeho snoubenka několik zapeklitých úkolů, kdy musí prokázat svůj smysl pro humor a určité dovednosti, aby oba věděli, že se k sobě skutečně hodí a mohou se bez obav vzít.

Nechybí ani hry pro "pěšáky". V první se můžeš těšit na řešení detektivního případu, konkrétně vraždy, která se udála v Jiráskových sadech. Při druhé pouti si pro Tebe Eliška Rejčka připravila "šipkovanou" po hradeckém historickém centru.

Krátký highlight si můžeš prohlédnout v rámci videa, které je promítáno v hradeckých kinech. Video je také dostupné na www.kinozurnal.cz

GEFUN v hradeckém kinožurnálu

Hradec Králové

Hradec Králové je královské věnné město, které má velké množství přívlastků a označení. Je to město krajské, statutární, východočeské a díky množstvím aktivit, které nabízí, také jistě sportovní a kulturní...

Loading the player ...