Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceJízdní řádyGEOFUN

Bohuslav Geofotr

Jsem otcem této hry a patrně proto je mým příjmením Geofotr. Ve hře Ti budu průvodcem, rádcem, rostlinářem a plnit několik dalších funkcí.

Pohlaví: muž
Stav: svobodný, bezdětný
Věk: jsem mladý, ale čas letí
Záliby: sport, cestování, smích, prostě být aktivně aktivní
Oblíbené jídlo: čerstvé rohlíky, řízek, svíčková, nudlová polívka, čočka (tu jen, když jsem celý víkend sám), vlašák, utopenci, uzené, guláš ... zkrátka mi chutná poctivá česká strava
Oblíbené pití: není nad vychlazený pivko, ale jinak piju vodu, je prostě výborná
Oblíbené sportovní týmy: fandím tomu, kdo vyhrává, ale někdy i kdo prohrává Smile
Oblíbený stát: Česko krásné, Česko mé

 

Géčko! 

Jsem otcem a hlavou celé této velké legrace označené jako GEOFUN. Vlastním jménem se jmenuji Bohuslav Geofotr. Narodil jsem se před mnoha lety. Abych to trochu zpřesnil, tak bylo to minimálně v minulém tisíciletí. Na Facebooku jsem uvedl nepravdivé datum narození (donutil mě něco vyplnit).

Geofotr

Dětství bylo skvělý, ve škole na základce se mi moc líbilo, učitelky hodný, spolužáci legrační. Mým snem bylo stát se prezidentem USA, což bylo pro realizaci komplikovaný a nakonec jsem od záměru upustil. Dlouze jsem přemýšlel, jaká střední škola bude ta pravá, a tak padla volba na gymnázium. Všichni mi říkali, tím nic nezkazíš. Na gymnáziu po mně neustále něco chtěli, samé úkoly, testy, laborky a zkoušení. Po matuře jsem dal své studijní kariéře vale.
Rozhodl jsem se obout cestovatelské boty a odjel sbírat zkušenosti do jiných částí světa. Nových míst bylo mnoho a jen můžu potvrdit slova maminky Forresta Gumpa: „Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš.“ Nicméně po návratu do Čech jsem uznal, že doma je doma.

Po těchto toulkách nastal čas na jasnou, ale nelehkou otázku: „Jak vydělat spoustu peněz a nenadřít se u toho?“ Najít odpověď nebylo jednoduché, ale podařilo se! Bylo potřeba trochu štěstí, ale víc po mě nechtějte vědět. Mohu jen prozradit, že v tom nebyla žádná černota...

Život v přepychu mě zanedlouho začal nudit. Tak jsem si položil novou otázku: „Jak zahnat nudu?“ Přemýšlel jsem dnem i nocí, a tak jsem opět začal cestovat, skákat s padákem do propastí a následně šplhat nahoru, učit se pilotovat letadlo, potopil jsem se na dno Bajkalského jezera, přeplaval Mrtvé moře (a přežil), udělal za sebou tisíc kotrmelců, letěl jsem na Měsíc, sjel na lyžích Mount Everest, přeběhl Rusko zprava doleva a zpátky, navštívil všechny divy světa od egyptských pyramid až po Machu Picchu. Tam mi znovu došlo, doma je doma. Nejdřív mě nenapadlo, co to přesně znamená, ale dal jsem na instinkt a nejkratší cestou se vrátil do svého rodného kraje.

A opět jsem si položil stejnou otázku. Odpověď byla jasná. Vytvořím hru … hru, co svět neviděl. Promluvil jsem si o nápadu s několika známými jako třeba s Oskarem Schindlerem nebo s mladým Sodomkou, nápad se líbil i Magdaleně Rettigové, a dokonce slíbili, že mi i pomohou. Najal jsem tedy několik pracantů, kteří pracovali na naplněních mých představ o bájné hře.

Zadání bylo jasné. Hra musí být moderní, bude využívat současné technologie a bude se hrát na zajímavých místech. Kde s hrou začít? Volba padla na mojí domovinu, tedy Českomoravské pomezí. Věřím, že moji pracanti odvedli slušnou práci, nicméně je to náš první džob tohoto typu, takže se budeme snažit vychytat všechny moušky, a vylepšit naše současné úkoly. Navíc jsme s pracanty hru tvořili tak, aby byla co nejekologičtější, takže žádné papíry, kódy, značení, skrýše, všechno pěkně v telefonu a virtuálně. Je zábavná a má vytáhnout lidi ven na pěkná místa, nejlíp celé rodiny či skupiny lidí, protože ve větším počtu je i větší švanda. Hru samozřejmě mohou hrát i jednotlivci. A protože se jedná o srandovní geolokační hru, pojmenoval jsem ji jednoduše jako GEOFUN.

  Cokoliv tě napadne, nebude jasné, nebude se ti líbit nebo by mohlo hru vylepšit, tak neváhej napsat na stránku Otázky a náměty, samozřejmě ve vší slušnosti a počestnosti. Pokud chceš se mnou komunikovat neveřejně, kontaktovat mne můžeš na geofotr@geofun.cz.

  Určitě sleduj i náš Facebookzapoj se do naší facebookové skupiny "Hrajeme GEOFUN" a nebo se staň mým facebookovým přítelem.

Doufám, že GEOFUN brzo vyzkoušíš!

Zatím géčko!

 Facebookový profil

  Fotogalerie Bohuslava Geofotra

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
Loading the player ...