Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

GEOFUN nově v Locus map

26.01.2017 zdroj: Geofotr

Dost bylo zbytečného bloudění a hledání startů geosrand. Nově je možné všechny starty her přehledně zobrazit na mapovém podkladu mobilní aplikace Locus map. Pokud máte ve svém telefonu obě aplikace, stačí v Nastavení GEOFUNu jednoduše kliknout na „Importovat geosrandy do Locusu“ a vytvořit novou složku, kam budou tyto body uloženy. A je to! Odteď už žádné problémy s hledáním startu her. Ale to není zdaleka vše, co locusí apka určená pro Android umí.

S aplikací Locus můžete kromě startů geosrand také sledovat, kde se zrovna nacházíte a jestli se ve vaší blízkosti nevyskytuje další turistická atraktivita. Milovníci Geocachingu jistě ocení i zobrazení kešek v jejich okolí a možnost logování přímo v aplikaci.

Kromě navádění podle kompasu s viditelným zobrazením vzdálenosti a azimutu aplikace také umožňuje nastavit různá optická a zvuková upozornění. Navíc aplikace dokáže zaznamenávat trasy a nejrůznější body zájmu společně s videi i audio nahrávkami. Kromě délky trasy a celkového času zjistíte např. údaje o převýšení či výškovém profilu. Zároveň si můžete importovat vlastní oblíbená místa i celé trasy.  

Ke stažení máte na výběr z celé řady map. Kromě klasických turistických a cyklistických map, jsou k dispozici třeba obecné uliční nebo námořní mapy. Samozřejmostí jsou online i offline mapové podklady či možnost importovat vlastní mapu.

Pokud chcete znát detailně funkce této apky, mrkněte na www.locusmap.eu :)

GEOFUN nově v Locus map, zdroj: Locusmap.eu

Loading the player ...