Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Geotrička zdarma

Správný geosrandista má i svoje geotričko. Pokud jsi už překonal hranici dvě stě geonek, tak si pro tričko zajeď do Svitav. Už jich zde zbývá jenom pár..

Geosrandisté, kteří dosáhnou na svém geokontu minimálně 200 geonek, zdarma obdrží tričko GEOFUN. Akce trvá do doby, než budou vyčleněná trička rozdána! Původní minimální limit 100 geonek byl zvýšen na hodnotu 200 po té, co jsme začali udělovat 100 geonek za doplnění profilové fotky v účtu.

Stačí, když obsluze ukážeš Tvůj chytrý telefon se svým geokontem. Trička nezasíláme poštou.

Výdej probíhá v pracovních dnech od 7 do 15 hod. v Pensionu Fontána ve Svitavách

  E-shop

Trička je možné v Pensionu Fontána také zakoupit za cenu 250 Kč včetně DPH.

Na výběr jsou všechny běžné velikosti ve 4 barevných variantách, a to v pánském (geofandovém) a dámském (geofankovém) střihu.

K prodeji je určeno za stejnou cenu navíc tričko ze speciální edice NERUSHIT. Od ostatních geotriček se liší v nápisu na zádech. Toto triko nelze získat bezplatně za 200 získaných geonek. Je k dispozici pouze v šedé a hnědé variantě v unisex střihu.

Zatím je prodej možný pouze osobní návštěvou, což má nicméně tu výhodu, že si triko můžete před nákupem vyzkoušet. Do budoucna připravujeme elektronický obchod, ze kterého zboží bude i zasíláno.

Předek trika. Záda trika.
velikost: XL, L, M, S  

 

Na výběr máš ze 4 barev:

Geofandové

Geofanky a geoděcka

Šedé triko. Hnědé triko. Růžové triko. Modré triko
velikost: XL, L, M, S velikost: XL, L, M, S velikost: 2XL, XL, L, M, S velikost: 2XL, XL, L, M, S
Loading the player ...