Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceJízdní řádyGEOFUN

Jak získat geonky

GEOFUN jsou především nové zážitky. Ale když cinkají geonky na geokontě, tak to také není vůbec špatné :)

Ambasador

  • Hrej hry a odesílej své výkony. Geosrandy, což jsou geolokační hry, a hry v Zábavné škole se hodnotí odděleně. Když hru splníš na 100% bez zaváhání, dostaneš plnou bodovou hodnotu v podobě tzv. geonek na Tvoje geokonto. Při neúspěšných pokusech a chybách při plnění úkolu se Ti množství získaných geonek procentuelně snižuje.
  • Pokud u geosrand, kde chci nahrát video, audio, napsat text či pořídit fotku vytvoříš záznam dle zadání, dostaneš 5 geonek jako prémii za každý veřejný záznam.
  • Ve hrách existují i tzv. bonusové úkoly, které Ti mohou přihodit další extra geonky.
  • Doplň si reálnou fotku ve svém profilu (obdržíš odmněnu 100 geonek).
  • Staň se Ambasadorem.
    Šiř povědomí o hře na správném místě a získej 100 geonek za jeho doporučení! Pošli doporučující e-mail na vytvoření geosrandy v kopii na můj e-mail geofotr@geofun.cz nějaké osobě, která by mohla mít o GEOFUN zájem. Na Tvé geokonto Ti připíšu rovných 100 geonek. Oslovit můžeš např. svého starostu, tajemníka či někoho z odboru propagace nebo cestovního ruchu na městském úřadu, informační centrum nebo turistický cíl. O přidělení bonusových geonek, které Ti mohou pomoci získat vyšší geohodnost, rozhoduji já, Geofotr! Smile
Loading the player ...