Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou

09.06.2016 zdroj: Geofotr

Benešov si na své konto připsal prvenství! Jako první město v České republice má vlastní turistickou aplikaci Benešovsko hrou, která je založena na platformě geolokační hry GEOFUN. Aplikace je určena pro chytré telefony se systémy Android a iOS a je ke stažení zcela zdarma.

V aplikaci jsou připraveny čtyři unikátní hry, které netradičním způsobem prezentují krásy města Benešov a konopišťského okolí. Hry jsou také součástí mateřské aplikace GEOFUN a tvoří samostatný georegion Benešovsko.

Během her virtuální průvodce, medvěd Jiří, zábavně představí tamější památky, seznámí s historií města i významnými benešovskými osobnostmi. Turisté ve zdejším podzemí prozkoumají ráj experimentů a pokusů. V hraběcí společnosti Františka Ferdinanda d´Este se vydají na hon na známé Konopiště. Jako třešnička nakonec je čeká odměna v podobě pokladu, který získají v benešovském či konopišťském infocentru, pokud správně rozluští záhadnou šifru.

Aplikaci Benešovsko hrou lze stáhnout zde:

Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov Nová mobilní aplikace Benešovsko hrou, zdroj: Město Benešov

Benešovsko

Benešov v Posázaví je oblíbeným výletním místem, a to nejen z Prahy ale celého okolí. Atraktvním místem jej činí nejen město samotné, které např. nabízí podzemní Experimentu či torzo presbytáře gotického...

Loading the player ...