Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceJízdní řádyGEOFUN

O GEOFUNu

Všechno, co jste chtěli vědět o GEOFUNu, ale báli jste se zeptat...

Loading the player ...

Předem bych Ti chtěl pogratulovat. Tím, že jsi zavítal na stránky nové geolokační hry GEOFUN, jsi udělal jedno z nejlepších rozhodnutí svého života. GEOFUN Ti brzy poměrně zásadně změní Tvůj dosud relativně nudný život Wink Doufám, že Ti budu moci i brzy pogratulovat k Tvým prvním úspěchům po té, co se do této hry zapojíš!

V rámci GEOFUNu si tady všichni tak nějak tykáme, takže odpusť, že jsem se ani nejprve nepozeptal na možnost tykání. Abych to aspoň trochu vyvážil, tak Tě budu oslovovat aspoň s velkým T Wink

Upozornění.Jak sis povšiml, používám zde množství termínů, kterým možná tak úplně nerozumíš. Nedělej si z toho hlavu a trochu si zastuduj ve slovníčku GEOFUNu.

Geosrandisté mají svůj vlastní pozdrav. Slovně se zdraví výrazem "Géčko", ke kterému mohou připojit i speciální pozdrav rukou.

GEOFUN v mobilu  Co je to vlastně GEOFUN?


GEOFUN je propracovaná mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety, která Tě provede zábavnou a soutěžní formou po nejzajímavějších místech v regionu. Hra vychází z populárního geocachingu, ale svou povahou je mnohem akčnější a dobrodružnější. V podstatě se jedná o geolokační zábavnou hru nové generace, kde nestačí pouze místo najít a „checknout se“, ale v rámci ní plnit i různé úkoly, které Ti průvodce během hry sdělí.  Průvodcem je Ti vždy někdo místní, který dané město či region výborně zná a dobře Ti poradí. 

Co se týká jednotlivých úkolů, jejich znění dopředu nikdy neznáš a aktivují se Ti, až když dojdeš na prvotní určené místo. Obsah úkolu Ti naznačí tzv. faktory geosrandy, které jsou celkem 4: fyzický, mentální, trapnosti a zábavy. Ty jsou bodovány od 1 do 5 s tím, že 5 je nejtěžší. 

Faktory

Pokud stále ještě nevíš, o čem ta hra je a váháš jestli se do ní zapojit, tak Ti poradím jednu věc. Zkus to a sám uvidíš, jak se Ti bude líbit.

Více informací ještě nalezneš také v Často kladených otázkách.

  Co to stojí?

Jak je to v jedné písničce od kapely Chinaski: "Ty nejlepší věci jsou zadarmo!" Mobilní aplikace je poskytována zcela zdarma. U plnění některých geosrand je třeba zaplatit vstupné či jízdné.

Samotný projekt je financován regiony a objekty, kde jsou geosrandy realizovány.

  Kontakt na GEOFUN?

Možná to bude znít divně, ale já na ty moderní mobily moc nejsem, sice jeden vlastním, ale bez SIMky a nedovoláš se mi tedy.  Zprávu mi můžeš zanechat v diskuzním fóru nebo na Facebookové prezentaci. Doufám, že už jsi naším fanouškem :)

Kontakty na členy mého týmu nalezneš zde.

Tvůj Geofotr

Bohuslav Geofotr

Loading the player ...