Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Soutěž v Českomoravském pomezí skončila, budeme rozdávat ceny!

01.11.2016 zdroj: Geofotr

Další kolo již tradiční soutěže s názvem "Známé i neznámé osobnosti Českomoravského pomezí" bylo v neděli 31.10. 2016 slavnostně ukončeno.

V rámci soutěže geosrandisté navštívili řadu zajímavých míst, dozvěděli se nové informace a hlavně si opět užili spoustu zábavy! Navíc ti nejlepší za to vše budou nyní náležitě odměněni a mohou se těšit na zajímavé dárky spojené právě s Českomoravským pomezím!

První tři výherci si navíc budou moci zvolit, jakou cenu by rádi obdrželi. Tato trojice vyhrála opravdu zaslouženě, každý z nich totiž absolvoval rovných 37 georand!

1. místo - Samone
2. místo - Jája0125
3. místo - Axel

Výherci, kteří se umístili na dalších příčkách samozřejmě nepřijdou zkrátka a brzy jim bude poštou zaslána některá z cen.

Výhercům patří samozřejmě velká a zasloužená geogratulace! :)

Soutěž v Českomoravském pomezí skončila, budeme rozdávat ceny! Soutěž v Českomoravském pomezí skončila, budeme rozdávat ceny! Soutěž v Českomoravském pomezí skončila, budeme rozdávat ceny!, zdroj: Českomoravské pomezí Soutěž v Českomoravském pomezí skončila, budeme rozdávat ceny!

Českomoravské pomezí

Turistická oblast Českomoravské pomezí leží ve východním cípu východních Čech. Území vymezené starobylými městy Svitavy, Litomyšl, Polička, Moravská Třebová a Vysoké Mýto zve k návštěvě nejen milovníky...

Loading the player ...