Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Generování letáků pro geosrandy z webu

20.04.2017 zdroj: Geofotr

Nově lze na webové prezentaci libovolné geosrandy (např. zde) vygenerovat její tiskovou verzi (po kliku na tlačítko "Vytisknout" dole), která po vytištění poslouží jako praktický souhrn informací o dané geosrandě v tištěné podobě letáku.

Leták se generuje jako A4 na šířku a doporučen je barevný tisk. Samozřejmě je možné vytisknout i na jiný formát (např. oboustranná A5). Vytištěný materiál lze ideálně použít jako informační poutač na vybranou geosrandu, ať už pro rozdávání mezi potenciální geosrandisty, k distribuci na informačním centru nebo pro výlep v místech, kde geosranda startuje. 

Materiál obsahuje unikátní adresu a příslušný QR kód, který zajistí možnost stažení aplikace (s automatickou detekcí systému iOS/Android) a zároveň příslušné hry v ní. Následně pak již jen stačí dojít na start a hrát. QR kód s touto adresou je umístěn i na prezentaci geosrandy (po pravé straně) pod nápisem "Skenuj & hrej". Na mobilních telefonech QR kód webová stránka nezobrazuje a je zde přímo tlačítko "Hrej", která zajistí stažení aplikace přímo s danou hrou.

Generování letáků pro geosrandy z webu

Loading the player ...