Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Vyhodnocení soutěže s Lesy ČR 2017

01.12.2017 zdroj: Geofotr

A je to tady! Úderem včerejší půlnoci nám skončila soutěž, která probíhala na geosrandách v lesním prostředí. Ne náhodou tedy byla pořadatelem této soutěže společnost Lesy České republiky, a.s. :).

V rámci soutěže geosrandisté navštívili řadu zajímavých míst, dozvěděli se nové informace a hlavně si užili spoustu zábavy se stylovou průvodkyní sovou Evou :). Ti nejlepší za to vše budou nyní náležitě odměněni a mohou se těšit na opravdu krásné a hodnotné dárky od společnosti Rock Point, a.s.

Vzhledem k neférovým manipulacím s palci nahoru byla soutěž nakonec vyhodnocena bez nich. Provedli jsme vyhodnocení palcování přes IP adresy a zjistili, že celkem v 17 případech bylo zjištěno hlasování z různých účtů ze stejné IP adresy :(. Posouzení, zda-li se jedná o reálné osoby, či jen účelově založené účty, není reálné prověřit. Pokud má někdo výhrady ke změně podmínek soutěže, nechť je zasílá přímo na moji osobu, tedy Geofotra :).

Protože chceme, aby soutěže byly co nejférovější a odrážely Vaše úsilí a úspěšnost při plnění úkolů ve hrách, připravili jsme dotazníček, který nám ukáže, jak vyhodnocování pro další soutěže v budoucnu upravit.

Soutěž pro jednotlivce

První tři výherci absolvovali opravdu úctyhodný počet geosrand a vyhráli naprosto zaslouženě!

  1. místo: stan Hannah Spirit 6 v ceně 9 990 Kč vyhrává běžec.
  2. místo: stan Hannah Tribe 4 v ceně 6 690 Kč vyhrává Agnes 1.
  3. místo: batoh Osprey Atmos AG 65 v ceně 6 599 Kč vyhrává AdMari.

Výherci, kteří se umístili na dalších příčkách, samozřejmě nepřijdou zkrátka a brzy jim taktéž bude poštou zaslána odpovídající cena dle jejich umístnění. Odměníme celkem prvních 58 soutěžících cenami v celkové hodnotě 90 tis. Kč!

Soutěž pro skupiny

  1. místo: Sovy
  2. místo: AMMA
  3. místo: Výletníci Pb

Konečné pořadí ve skupinách je zde.

Ceny v soutěži, kterými jsou ubytování v termínu 14.-18.5.2018 v Apartmánech Emilovna na Křivoklátsku pro max. 23 osob a 30 vstupenek na Stezku korunami stromů na Lipně, rozdělíme podle počtu osob ve skupinách a jejich zájmu. 

Výhercům patří samozřejmě velká a zasloužená geogratulace!

Vyhodnocení soutěže s Lesy ČR 2017

Loading the player ...